Ta książka może zmienić twoje życie

Książki skupiające się na rozwoju osobistym nie zawsze poparte są naukowymi badaniami. Wielu autorów przedstawia w nich swoje sposoby na lepsze życie, osiągnięcie równowagi życiowej czy odkrycie celu. Dlatego, jeśli szukamy pozycji, która szczegółowo opisuje procesy, jakie występują w naszym mózgu i jak te właściwie się tworzą, to jak uwolnić swój nadprzyrodzony potencjał autorstwa Joe Dispenzy jest książką idealną. Dlaczego? 

Przystępna opowieść o życiu

Joe Dispenza twierdzi, że jesteśmy w stanie wpływać na naszą rzeczywistość. Wszystko zależy tutaj od nastawienia i wiary we własne możliwości. To pierwszy krok do celu, jakim jest spokój ducha oraz równowaga życiowa. Według autora nie jest to łatwa droga, choć wielu z nas świadomie jej unika, gdyż boi zajrzeć się w głąb siebie i dowiedzieć się tego, czego faktycznie w życiu się pragnie. Jak uwolnić nadprzyrodzony potencjał nie jest jednak książką opartą wyłącznie na gdybaniach Joe Dispenzy. Autor ma wykształcenie neurobiologiczne, co widać, gdyż bardzo często sięga po badania naukowe z tej dziedziny wiedzy. Znajdziemy tu również sporo treści społecznych (szczególnie skupiających się na psychologii oraz socjologii), ale i sporo fragmentów o duchowości.

Mitologia i nauka

Jak uwolnić swój nadprzyrodzony potencjał dostępne m.in. w TaniaKsiazka.pl to książka w dużej mierze naukowa. Dispenza stawia na przystępne treści oraz prostą formę, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrozumieć nawet bardziej skomplikowane zagadnienia. Warto jednak dodać, że autor sięga i po starożytną wiedzę, i po mitologię. 

Krótka charakterystyka książki Jak uwolnić nadprzyrodzony potencjał: 

– lektura traktująca o rozwoju osobistym,

– skomplikowane definicje wytłumaczone przystępnym językiem,

– autor opiera swoją książkę na nauce i starożytnej wiedzy,

– nowe spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość,

– kompendium wiedzy na temat naszej psychiki,

– autor porusza wiele pozornie nie związanych ze sobą tematów,

– idealna pozycja dla fanów psychologii i neurologii.