Rozwój osobisty, czyli jak wpływać na rzeczywistość?

Joe Dispenza to autor specjalizujący się w neurobiologicznych tematach (z racji na wykształcenie). Jednocześnie do jego najpopularniejszych książek należą te skupiające się wokół ezoteryki oraz nauk społecznych. Jedną z bardziej cenionych w tej kategorii jest jak uwolnić swój nadprzyrodzony potencjał. O czym książka ta opowiada? Na jakich zagadnieniach się skupia? 

Nadprzyrodzone zdolności

Jak uwolnić swój nadprzyrodzony potencjał to nie lektura dla wszystkich. Unikać powinni jej przede wszystkim czytelnicy, którzy niezbyt interesują się ezoterycznymi tematami lub też nie do końca w nie wierzą. Natomiast książka Joe Dispenzy na pewno spełni oczekiwania wszystkich entuzjastów tychże zagadnień. Założeniem Jak uwolnić swój nadprzyrodzony potencjał z księgarni internetowej jest znalezienie równowagi i szczęścia w życiu. Według autora da się to osiągnąć poprzez pracę nad swoją psychiką oraz postrzeganiem rzeczywistości. Dispenza przekonuje w każdym rozdziale, że każdy z nas posiada w sobie nieograniczone możliwości, które ułatwić nam mogą życie na własnych zasadach. Wszystko, co musimy zrobić, to je odkryć i zrozumieć. 

Starożytna wiedza i badania naukowe

Joe Dispenza sięga po starożytne wierzenia i przesądy. Jednak nie skupia się wyłącznie na nich. Autor wiele ze swoich tez popiera współczesnymi badaniami naukowymi nad ludzką psychiką. Poświęca też sporo czasu na takie zagadnienia jak: mitologia, fizyka kwantowa czy neurobiologia. Według niego są to dziedziny, które odegrają ogromną rolę w rozwoju człowieka przyszłości. To z pewnością nie jest lektura dla wszystkich, jednak warto zaznaczyć, że Dispenza w większości przypadków opiera się na nauce i na tej podstawie objaśnia wiele procesów. 

Jak uwolnić swój nadprzyrodzony potencjał autorstwa Joe Dispenzy to:

–  lektura skupiająca się na ezoterycznych tematach,

– sporo informacji z nauk społecznych (psychologia i socjologia),

– praca nad zmianą postrzegania rzeczywistości,

– książka traktująca o rozwoju osobistym,

– droga do równowagi i szczęścia w życiu.