Jak wpływać na naszą rzeczywistość?

Dr Joe Dispenza to współczesny amerykański wykładowca i badacz procesów neurofizjologicznych, który w swojej książce “Jak uwolnić swój nadprzyrodzony potencjał” udowadnia, że w każdym z nas kryją się ukryte moce i możemy zmienić swój mózg tak, żeby stworzyć rzeczywistość, która będzie w pełni z nami współpracować. 

Czy możemy wpływać na rzeczywistość? 

Wielu ludzi uważa, że życie im się przydarza i nie mają wpływu na nic. Rano budzą się, idą do pracy i szkoły, jedzą, myją się, idą spać. Czasem pójdą na imprezę, czy spacer z psem i tak w kółko bez przerwy. A co jeśli w każdym człowieku kryje się nieograniczona moc, która mogłaby sprawić, żeby życie wyglądało tak jakbyśmy tego chcieli? Żeby marzenia zaczęły się spełniać, a każdy dzień był inny od pozostałych? Żeby człowiek odczuwał radość i szczęście oraz robił to, co kocha, żył tak jak chce? Według dr Joe Dispenzy każdy może stworzyć wymarzoną rzeczywistość, bo każdy ma w sobie moc, żeby któregoś dnia powiedzieć “nie, nie chce tak dalej żyć” i zacząć funkcjonować według swoim pragnień. Możemy stworzyć przyszłość, o której marzyliśmy. Trzeba tylko wykorzystać potencjał i nieograniczone możliwości, które kryją się w każdym z nas. 

Starożytna mądrość połączona z nauką

W książce połączona została starożytna mądrość z badaniami naukowymi. Zostało tu pokazane, że każdy uważający się za najbardziej zwyczajnego człowiek ma w sobie moc, żeby zmienić swoje życie. Książka pomoże otworzyć się na neuronaukę, mistyczne rejony, rzeczywistość kwantową i duchowość, tak aby zmienić procesy chemiczne zachodzące w mózgu i stworzyć swoje wymarzone życie. Dzięki tej pozycji można nauczyć się o mocy własnego umysłu i tym jak się rozwinąć, żeby rzeczywistość zewnętrzna stała się odzwierciedleniem naszych pragnień.

O autorze

Dr Joe Dispenza ukończył biochemię na Uniwersytecie Rutgersa oraz zdobył tytuł licencjata w dziedzinie nauk ścisłych, w tym neurobiologii. Jest także doktorem chiropraktyki. W książce “Jak uwolnić swój nadprzyrodzony potencjał” zamieścił instrukcje i medytacje, które pozwalają krok po kroku nauczyć się jak uzdrowić ciało i umysł, aby nasze życie wyglądało tak jak sobie wymarzyliśmy .